# კონსულტაცია ფინანსურ და საგადასახადო საკითხებზე
საქართველოში ბიზნესის გახსნისას, ჩვენი კლიენტები აწყდებიან რიგ სირთულეებს, რაც დაკავშირებულია საგადასახადო სისტემისა და საბუღალტრო აღრიცხვის თავისებურებებთან, ასევე ბანკებსა თუ სამთავროვო უწყებების მუშაობის სპეციფიკასთან. Jara Accounting-ის სპეციალისტები მზად არიან უპასუხონ საგადასახადო და საფინანსო სფეროში წარმიმქნინ ნებისმიერ შეკითხვას და დახმარება გაუწიონ მეწარმეებს საჭიროების შემთხვევაში.
ჩვენი მიზანია დავეხმაროთ კლიენტს ნებისმიერი პრობლემური საკითხების გადაჭრაში საქართველოში ბიზნესის კეთების ყველა ეტაპზე, ჩვენ მზად ვართ კონსულტაციები გაგიწიოთ ფინანსურ და საგადასახადო სფეროში, მათ შორის ონლაინ რეჟიმში.
ძირითადი საკითხები:
გადახდებსა და ფულად ჩარიცხვებში დახმარება
კომპანიის გადასახადების გადახდა
კონტრაგენტის შემოწმება და სახელშეკრულებო ვალდებულებებზე გადახდების გაანგარიშება
ბანკებთან ურთიერთობა
იუსტიციის სამინისტროსა და შემოსავლების სამსახურთან ურთიერთობა
ნაღდი ფულის ოპერაციებში დახმარება
Jara Accounting-გან თანაშრომლობის შემთხვევაში გეძლევათ უპრიატესობა ისარგებლობთ ანკებთან, სამთავრობო უწყებებთან და მესამე კომპანიებთან ურთიერთობისას ჩვენი პროფესიონალური მხარდაჭერით და უმოკლეს დროში მიიღოთ კვალიფიციური პასუხი ნებისმეირ კითხვაზე.

Консультации по финансовым и налоговым вопросам в Грузии
При открытии бизнеса в Грузии наши клиенты часто сталкиваются с пробелами в понимании налоговой системы, порядка отчетности и взаимодействия с подрядчиками, банками и государственными органами. Специалисты Jara Accounting предоставляют консультации по всем вопросам, касающимся финансов и налогов в Грузии.
Наша цель — помочь клиентам решать проблемные вопросы на всех этапах ведения бизнеса в Грузии, от регистрации до текущей деятельности. Мы проводим консультации по финансовым и налоговым вопросам, включая онлайн-формат.
Основные темы консультаций
Помощь с оформлением платежей и денежных поступлений
Уплата налогов компании
Проверка контрагента и расчет платежей по договорным обязательствам
Взаимодействие с банками
Взаимодействие с юстицией и налоговой службой
Помощь в оформлении наличных средств
Взаимодействие с банками и государственными службами
Один из ключевых аспектов клиентской поддержки Jara Accounting — это взаимодействие с банками, государственными службами и сторонними компаниями на грузинском языке, что позволяет быстро получать ответы на все интересующие вас вопросы.
Стоимость услуги
Мы предоставляем консультации по финансовым и налоговым вопросам, отвечая на все волнующие предпринимателей вопросы в этой сфере.