გადაწყვეტილებასთან შეუთანხმებლობა და მისი გასაჩივრების გადაწყვეტილება
მოვამზადებთ განცხადებას ან საჩივარს ზემდგომ ადმინისტრაციულ ორგანოში, საჭიროების შემთხვევაში წარმომადგენლობას სასამართლოში.
საგადასახადო და საბაჟო დავა
ჩვენ წარმოვადგენთ თქვენი კომპანიის ინტერესებს საქართველოს ფინანსთა სამინისტროში საგადასახადო სამსახურის ან საბაჟო სამსახურის აუდიტის შედეგების გადაწყვეტილებასთან შეუთანხმებლობის შემთხვევაში.
წარმომადგენლობა სასამართლოში
Jara Accounting შეაგროვებს მტკიცებულებებს და ექსპერტთა მოსაზრებებს, შეიტანს სარჩელს სასამართლოში, წარადგენს სამართლებრივი დაცვის ტაქტიკას და პირდაპირ მხარდაჭერას სასამართლოში.
საგადასახადო რჩევა
Jara Accounting-თან კონსულტაცია დაგეხმარებათ საგადასახადო რისკების იდენტიფიცირებაში, თქვენი ბიზნესის სპეციფიკის გათვალისწინებით და მოამზადებს კომპანიას ვერიფიკაციისთვის.
მომსახურების ღირებულება კომპანიის უფლებებისა და ინტერესების დასაცავად
თქვენი ბიზნესის ინტერესები იქნება Jara Accounting-ის საიმედო დაცვის ქვეშ ინსპექტირების პერიოდში, ასევე სამთავრობო უწყებებთან და კომერციულ ორგანიზაციებთან დავების გადაწყვეტისას.

Disagreement with a ruling and a decision to appeal it
Preparation of statements or complaints to higher administrative authorities and court representation if necessary.
Taxation and customs disputes
Representation of your company’s interests in the Ministry of Finance of Georgia in case of disagreement with the decisions of the tax or customs authorities.
Representation in court
Gathering evidence and expert opinions, filing lawsuits, and representing the company’s interests in court.
Tax consultations
Consultations to identify tax risks considering the specifics of your business and preparing the company for audits.
Cost of protection of company rights and interests
Jara Accounting will protect the interests of your business during inspections and when resolving disputes with government authorities and commercial organizations.